ELASTOCOLOR sistema

ELASTOCOLOR PAINT

Elastingi vandens dispersijos, akriliniai dažai fasadinėms betono konstrukcijoms ir paviršių apsaugai nuo galimų deformacinių pažeidimų

Daugiaumažiau

ELASTOCOLOR WATERPROOF

Elastingi vandens dispersijos akriliniai dažai skirti konstrukcijoms, kurių paviršius yra nuolatiniame sąlytyje su vandeniu

KUR NAUDOJAMI:

ELASTOCOLOR WATERPROOF dažai skirti konstrukcijoms, kurių paviršius yra nuolatiniame sąlytyje su vandeniu ir kuriam reikalingas elastingas apsauginis sluoksnis. ELASTOCOLOR WATERPROOF gali būti naudojami tiek patalpų viduje, tiek lauke. 

Šiais dažais galima apsaugoti horizontalius betoninius paviršius, kuriais nėra vaikštoma, nuo lietaus vandens, pvz, plokščiuose stoguose hidroizoliuotuose naudojant MAPELASTIC arba MAPELASTIC SMART cementines hidroizoliacijas. ELASTOCOLOR WATERPROOF pagerina paviršių atsparumą chemikalams ir rūgštiniams lietums. Taip pat, parinkus tinkamą spalvą, šie dažai padidina saulės spindulių atspindėjimą, tokiu būdų sumažindami paviršiaus kaitimą.

ELASTOCOLOR WATERPROOF taip pat gali būti naudojami dažyti bet koiekms architektūriniams elementams, prieš tai padengtiems MAPELASTIC arba MAPELASTIC SMART cementinėmis hidroizoliacijomis. Elementai nudažyti šiais dažais įgauna atsparumą UV spinduliuotei, rūgštiniams lietums ir kitiems atmosferoje esantiems kenksmingiems junginiams.

ELASTOCOLOR WATERPROOF taip pat gali būti naudojami baseinų ir vandens rezervuarų, hidroizoliuotų naudojant TRIBLOCK FINISH arba MAPECOAT I 600 W, galutiniam elastingam padengimui, kuris bus nuolat veikiamas vandens.  Išoriniai baseinų paviršiai, hidroizoliuoti naudojant  MAPELASTIC arba MAPELASTIC SMART, taip pat gali būti dengiami dažais ELASTOCOLOR WATERPROOF.

Kai kurie naudojimo pavyzdžiai:

  • Dažai skirti dažyti cementiniams pagrindams, kur reikalingas suformuoti apsauginis sluoksnis nuolatiniam sąlyčiui su vandeniu.
  • Dažyti vertikaliems paviršiams ar specialiems architektūriniams elementams (kupolai, balkonų ar parapetų elementai, terasos ir pan.), prieš tai padengtiems MAPELASTIC arba MAPELASTIC SMART cementinėmis hidroizoliacijomis. 
  • Dažyti horizontaliems paviršiams, kurie neskirti vaikščiojimui (plokštieji stogai, stogloviai ir pan.), prieš tai padengtiems MAPELASTIC arba MAPELASTIC SMART cementinėmis hidroizoliacijomis. 
  • Dažyti baseinų paviršiams, prieš tai hidroizoliuotiems naudojant TRIBLOCK FINISH arba MAPECOAT I 600 W. Tokiu atveju baseino paviršius nėra klijuojamas plytelėmis - šią funkciją atlieka ELASTOCOLOR WATERPROOF.
  • Išeiga:  0,3-0,5 kg/m2 (dengiant dviem sluoksniais) nepanardintoms konstrukcijoms.

                     0,6-0,8 kg/m2 (dengiant dviem/trim sluoksniais) panardintoms konstrukcijoms.

Pakuotė: 20 kg

Daugiaumažiau

MALECH

Akrilinis skvarbus gruntas vandens pagrindu

Daugiaumažiau

Skiedinio plytelių tarpams skaičiuoklė

APSKAIČIUOTI Mape