QUARZOLITE sistema

MALECH

Akrilinis skvarbus gruntas vandens pagrindu

KUR NAUDOJAMAS:

MALECH bendruoju atveju naudojamas kaip gruntas sienų paviršiams (pvz. betoniniams ar remontuotiems cementiniais skiediniais) prieš dengiant juos spalvotais padengimais iš ELASTOCOLOR arba QUARZOLITE produktų grupės. Gruntas veikia kaip pagrindo įgeriaumo savybių suvienodintojas ir sukibimo skatintojas.

MALECH taip pat gali būti naudojamas AQUAFLEX SYSTEM sistemoje, kaip gruntas prieš įrengiant AQUAFLEX dangos sluoksnius.

Keli panaudojimo pavyzdžiai:

  • Naudojamas kaip gruntas ant senų ir naujų tinkuotų pagrindų (su sąlyga, kad jie nepažeisti ir gerai iždžiuvę),prieš dengiant juos spalvotais padengimais iš ELASTOCOLOR arba QUARZOLITE produktų grupės.
  • Naudojamas kaip gruntas ant senų dažų, prieš dengiant juos spalvotais padengimais iš ELASTOCOLOR, QUARZOLITE arba COLORITE produktų grupės.
  • Naudojamas kaip gruntas ant paviršių, kurie turi būti apdoroti uždarose arba blogai vėdinamose patalpose. MALECH yra bekvapis, todėl tokiu atveju jis naudojamas prieš dengiant paviršių ELASTOCOLOR arba ELASTOCOLOR RASANTE serijos padengimais.

Pakuotė: 2 kg ir 10 kg.

Daugiaumažiau

QUARZOLITE PAINT

AKRILINIAI DAŽAI SUDĖTYJE TURINTYS SMULKIOS FRAKCIJOS KVARCINIO SMĖLIO. SKIRTI NAUDOTI VIDAUS PATALPOSE IR IŠORĖJE

Daugiaumažiau

QUARZOLITE TONACHINO

AKRILINIS DEKORATYVINIS TINKAS, SKIRTAS NAUDOTI VIDAUS PATALPOSE IR IŠORĖJE

Daugiaumažiau

Skiedinio plytelių tarpams skaičiuoklė

APSKAIČIUOTI Mape