Carnival Jubilee kruizinis laivas, Papenburgas, Vokietija

Laive atlikti plytelių klijavimo darbai, naudojant MAPEI medžiagas:

  • Ultrabond Eco PU 2K – dviejų komponentų, be tirpiklių, didelio našumo, neslidūs poliuretano klijai su labai mažu lakiųjų organinių junginių (LOJ) emisijos lygiu keraminėms ir akmens masės plytelėms.
  • Kerapoxy Easy Design – dviejų komponentų, universalus, dekoratyvus, rūgštims atsparus epoksidinis glaisto mišinys su bakteriostatikais, pagamintas pagal BioBlock® technologiją, lengvai tepamas ir valomas, idealiai tinka keraminių plytelių stiklo mozaikos ir akmens plytelių tarpams glaistyti, naudojant kartu su MapeGlitter ir Mapecolor. 1-15 mm pločio siūlių glaistymui. Galima naudoti kaip plytelių klijus.
  • Ultracare Kerapoxy Cleaner – specialus epoksidinių glaistų valiklis.
  • Ultracare Epoxy Remover – specialus labai klampus gelis epoksido likučiams valyti. Dėl savo klampumo, gelį ypač patogu naudoti ant sienų.

Darbai atlikti 2023 metais

Nuotraukos paimtos iš viešos erdvės.

Šiame objekte naudotos medžiagos

Ultracare Kerapoxy Cleaner

Ultracare Kerapoxy Cleaner

Specialus epoksidinių glaistų valiklis 

ULTRABOND ECO PU 2K

ULTRABOND ECO PU 2K

Dviejų komponentų, be tirpiklių, didelio našumo, neslidūs poliuretano klijai su labai mažu lakiųjų organinių junginių (LOJ) emisijos lygiu keraminėms ir akmens masės plytelėms.

Kerapoxy Easy Design

Kerapoxy Easy Design

Dviejų komponentų, universalus, dekoratyvus, rūgštims atsparus epoksidinis glaisto mišinys su bakteriostatikais, pagamintas pagal BioBlock®techno-logiją.

Ultracare Epoxy Off Gel

Ultracare Epoxy Off Gel

Specialus labai klampus gelis epoksido likučiams valyti. Dėl savo klampumo, gelį ypač patogu naudoti ant sienų