Apie mus

Siūlome aukščiausios kokybės statybines ir apdailos medžiagas: klijus, sandariklius, remontinius skiedinius, glaistus, hidroizoliacines medžiagas, grindų dangas, hidrofobizatorius, betono priedus ir kt.

Išskirtininis MAPEI atstovas Lietuvoje
UAB „VELVE M.S.T.“

Nuo 2012 metų įmonė įgyvendina plėtros planus ir Jūsų patogumui atidarė atstovybę, techninių konsultacijų centrą su prekybiniais sandėliais Lietuvoje, Vilniaus mieste. Mūsų specialistai suteiks jums konsultaciją ir reikalingus sprendimus objektų statybai. 

„MAPEI“ buvo įkurta 1937 m. Milane ir šiandien yra viena pirmaujančių pasaulyje statybinių medžiagų ir statybinių cheminių medžiagų gamintojų. Šiuo metu „MAPEI“ grupė turi 79 atstovybes, 67 gamybines patalpas 32 šalyse ir 5 žemynuose. Didelę savo darbo jėgos ir apyvartos dalį MAPEI investuoja į naujų ir novatoriškų produktų kūrimą. Savo ruožtu 70% Mokslinių tyrimų ir plėtros departamento darbo yra nukreipta ekologiškai tvarių ir aplinkai nekenksmingų produktų kūrimui, laikantis LEED reikalavimų.

POLYGLASS® S.p.A yra vienas iš svarbiausių Europos hidroizoliacinių membranų gamintojų, turintis hidroizoliacinius sprendimus kiekvienam atvejui: bitumines membranas, sintetines membranas iš PVC-P ir TPO/FPO, lipnias ir itin lengvas membranas.