Seminarai

Aukščiausios kokybės statybinės ir apdailos medžiagos: produktai klijavimui ir hidroizoliacijai, dekoratyviniai sienų ir grindų padengimai klijai, sandarikliai, remontiniai skiediniai, produktai grindų dangų įrengimui, produktai garso izoliacijai hidrofobizatoriai, betono priedai ir kt. Profesionalūs produktai visiems!

UAB „Velve M.S.T.“ siūlo aukščiausios kokybės medžiagas tiek privačių asmenų, tiek profesionalių statybininkų poreikiams, taip pat statybines medžiagas, reikalingas visos valstybės hidraulinėms konstrukcijoms statyti. Nuo 2012 m. UAB „Velve M.S.T.“ yra visame pasaulyje garsus statybinių sausųjų mišinių ir statybinių chemikalų MAPEI S.p.A., taip pat POLYGLASS S.p.A. oficialus hidroizoliacinių medžiagų atstovas Lietuvoje.

Seminarų sąrašas

PIRMASIS MŪSŲ SEMINARAS!
14 Rugs 13:00

PIRMASIS MŪSŲ SEMINARAS!

Vaclovas Každailevičius, kartu su seminaro svečiais – Mapei AS komandos atstovais: Sindre Dehli Evensen ir Dan Ole Hansen pademonstravo:
✔️ MAPEGUARD UM 35 membranos įrengimą – naudojamą norint instaliuoti didelio formato plyteles ant nestabilių/sutrūkinėjusių pagrindų
✔️ Didelio formato plytelių klijavimą su lengvasvoriais ULTRALITE S1 klijais
✔️ KERAPOXY EASY DESIGN epoksidinio plytelių tarpų glaisto įrengimą ir valymą
❗Planuojame surengti dar ne vieną seminarą ne tik plytelių instaliuotojams, bet ir architektams, interjero dizaineriams, plytelių prekybininkams ir t. t.

Registruokitės į seminarą

Paraiška neišsiųsta! Vienas iš laukų yra neteisingas Dėkojame! Paraiška sėkmingai išsiųsta!