Seminarai

Aukščiausios kokybės statybinės ir apdailos medžiagos: produktai klijavimui ir hidroizoliacijai, dekoratyviniai sienų ir grindų padengimai klijai, sandarikliai, remontiniai skiediniai, produktai grindų dangų įrengimui, produktai garso izoliacijai hidrofobizatoriai, betono priedai ir kt. Profesionalūs produktai visiems!

UAB „Velve M.S.T.“ siūlo aukščiausios kokybės medžiagas tiek privačių asmenų, tiek profesionalių statybininkų poreikiams, taip pat statybines medžiagas, reikalingas visos valstybės hidraulinėms konstrukcijoms statyti. Nuo 2012 m. UAB „Velve M.S.T.“ yra visame pasaulyje garsus statybinių sausųjų mišinių ir statybinių chemikalų MAPEI S.p.A., taip pat POLYGLASS S.p.A. oficialus hidroizoliacinių medžiagų atstovas Lietuvoje.

Seminarų sąrašas

PIRMASIS MŪSŲ SEMINARAS!

Vaclovas Každailevičius, kartu su seminaro svečiais – Mapei AS komandos atstovais: Sindre Dehli Evensen ir Dan Ole Hansen pademonstravo:
✔️ MAPEGUARD UM 35 membranos įrengimą – naudojamą norint instaliuoti didelio formato plyteles ant nestabilių/sutrūkinėjusių pagrindų
✔️ Didelio formato plytelių klijavimą su lengvasvoriais ULTRALITE S1 klijais
✔️ KERAPOXY EASY DESIGN epoksidinio plytelių tarpų glaisto įrengimą ir valymą
❗Planuojame surengti dar ne vieną seminarą ne tik plytelių instaliuotojams, bet ir architektams, interjero dizaineriams, plytelių prekybininkams ir t. t.

Registruokitės į seminarą

Paraiška neišsiųsta! Vienas iš laukų yra neteisingas Dėkojame! Paraiška sėkmingai išsiųsta!

MAPEI Sportinių dangų praktinis seminaras

Praėjusią savaitę surengėme jau 2-ąjį seminarą mūsų ekspozicijos salėje. Šį kartą prie mūsų prisijungė MAPEI būstinės, įsteigtos Italijoje, atstovai: Marco Cattuzzo, Alberto Cosmelli ir jų kolega Umberto D’Aniello. Jie surengė informatyvų seminarą:
✔️ Pristatė MAPEI sportinių dangų technines specifikacijas, eksploatacines savybes ir privalumus
✔️ Apžvelgė šioms sistemoms tinkamas taikymo sritis (sporto įrengimus, viešas erdves, viešas miesto zonas)
✔️ Pademonstravo kai kurių iš šių sistemų įrengimą

❗ Greitu metu planuojame surengti dar daugiau seminarų, skirtų architektams, interjero dizaineriams, instaliuotojams, rangovams ir kt.

Registruokitės į seminarą

Paraiška neišsiųsta! Vienas iš laukų yra neteisingas Dėkojame! Paraiška sėkmingai išsiųsta!