Žemėlapis

Susisiekite su mumis

Arnoldas Rašytinis

Arnoldas Rašytinis

Direktorius

El. paštas: arnoldas@velvemst.lt
Tel.: +37069941975

Artūras Ručinskas

Artūras Ručinskas

Projektų vadovas - inžinierius

El. paštas: arturas@velvemst.lt
Tel.: +37064020969

Vaclovas Každailevičius

Vaclovas Každailevičius

Projektų vadovas

El. paštas: vaclovas@velvemst.lt
Tel.: +37065550710

Mindaugas Karieta

Mindaugas Karieta

Pardavimų vadovas - betono technologas

El. paštas: mindaugas@velvemst.lt
Tel.: +37064063001

Arturas Kutka

Arturas Kutka

Projektų vadovas

El. paštas: arturas.kutka@velvemst.lt
Tel.: +37064063006

Samanta Každailevičienė

Samanta Každailevičienė

Mažmeninės prekybos vadovė

El. paštas: samanta@velvemst.lt
Tel.: +37064093003

Aurelija Misevičienė

Aurelija Misevičienė

Vyr. buhalterė

El. paštas: buhalterija@velvemst.lt
Tel.: +37060170094

Jonas Kaupelis

Jonas Kaupelis

Projektų vadovas

El. paštas: jonas@velvemst.lt
Tel.: +37060946226

Vytautas Sidaravičius

Vytautas Sidaravičius

Sandėlio vadovas

El. paštas: sandelis@velvemst.lt
Tel.: +37067024077

Kajus Venslovas

Kajus Venslovas

Projektų vadybininkas

El. paštas: kajus@velvemst.lt
Tel.: +37060894181

Vilnė Špokevičiūtė

Vilnė Špokevičiūtė

Marketingo vadovė

El. paštas: marketingas@velvemst.lt
Tel.: +37064574432

Ruslanas Muraško

Ruslanas Muraško

Sandėlio darbuotojas

El. paštas: transportas@velvemst.lt
Tel.: +37061824085

Deividas Sinica

Deividas Sinica

Logistikos vadovas

El. paštas: deividas@velvemst.lt
Tel.: +37065550688

Egidijus Maskaliūnas

Egidijus Maskaliūnas

Sandėlio darbuotojas

El. paštas: transportas@velvemst.lt
Tel.: +37061824085

Susisiekite Su Mumis

Pranešimas neišsiųstas! Kažkuris laukas yra neteisingas Dėkojame! Pranešimas sėkmingai išsiųstas!