Naujienos

Upė, Miestas, Debesys ir Toliai

Naudojant dekoratyvinio betono liejamųjų grindų sistemą „Mapei Ultratop“ įrengta mozaikinio betono efekto („Ultratop Terrazzo Effect“) grindų sistema pagal architektų suformuotą užduotį. Mozaikinio (teraco) betono grindims architektai pasirinko baltos spalvos mišinio „Ultratop White“ ir stambesnės frakcijos balto bei rusvo natūralaus akmens užpildų kombinaciją, puikiai derančią su kitomis interjero detalėmis ir baldais.

Siekiant stambesnės frakcijos užpildais sukurti vientisą raštą, „Ultratop“ sistemoje naudotas specialus epoksidinis rišiklis, užtikrinantis užpildų akmenukų struktūros vientisumą tiek dangą liejant, tiek eksploatuojant. Rišiklio naudojimas – unikali „Ultratop Terrazzo Effect“ grindų sistemos technologinė savybė. 

Liejimo proceso pabaigoje dangos paviršius buvo padengtas specialiais apsauginiais sluoksniais, kad taptų itin atsparus vandeniui, nešvarumams, dėmėms ir supaprastėtų tokios dangos valymas bei kasdienė priežiūra.  

Didžioji dalis „Mapei“ grindų sistemose naudojamų produktų yra ekologiški ir nekenksmingi aplinkai, tai patvirtina ypač vertinga dokumentacija – EPD (angl. Environmental Product Declarations). Šios produktų poveikio aplinkai deklaracijos grįstos produktų gyvavimo ciklo įvertinimu, apimančiu informaciją apie produkto ar paslaugos poveikį aplinkai. Toks sertifikavimas ypač aktualus šiais tvarios statybos laikais, kai į projektus vis dažniau įtraukiama sąlyga atitikti LEED V4 ir BREEAM reikalavimus. 

UAB „Velve M.S.T.“ specialistai yra pasirengę konsultuoti projektuotojus, rangovus ir užsakovus visais klausimais, susijusiais su MAPEI statybinių sistemų parinkimu ir panaudojimo galimybėmis.

Išsamiau skaitykite STRUCTUM straipsnyje.